Recent posts

congratulatePuzzlikathat would

Cena 33,00 zł. Układanie puzzli przez dziecko przyczynia się do rozwoju wyobraźni u naszego malucha. Daj nam znać. Skontaktuj się z obsługą sklepu , aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki. Szukaj na tej stronie. Zachwycać może zarówno wygląd, jak i estetyka wykonania zabawek. Wyjątki i warunki można znaleźć w polityce zwrotów tutaj. Opinie o produkcie. Shopbop Projektanci Marki odzieżowe. Goodreads Recenzje książek i rekomendacje. W promocji. Obraz niedostępny Zdjęcie niedostępne — kolor:. Nie przekazujemy danych Twojej karty kredytowej sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom. Aby uzyskać informacje o zwrotach, kliknij nazwę sprzedawcy.

czy odliczamu pieluchomajtki

pampersy huggies 4-9 kg

Liczba gwiazdek: 2. Szczegóły Cena , 34 zł x. Wstępny podział płatności. Cena katalogowa:. Puzzle dwuelementowe Zwierzęta leśne - Puzzlika Puzzle. Zapytaj o produkt.

Filtruj według

Aby uzyskać informacje o zwrotach, kliknij nazwę sprzedawcy. Pertina Toys. Bezpieczna transakcja. Alexa Skuteczna Analityka Internetowa. Sprzedawane przez. Ten przedmiot kwalifikuje się do zwrotu w ciągu 30 dni od daty dostawy. Kod producenta. Dowiedz się więcej, jak działają opinie klientów w serwisie Amazon. Polityka zwrotów. Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Obserwuj nas. Dodane do porównania.

Puzzle "My friends" dla dzieci

  • Szukasz konkretnych informacji?
  • Wprawdzie nie zawsze możemy zaoferować zgłoszoną cenę, Puzzlika, jednak weźmiemy Twoją opinię pod uwagę, aby zagwarantować konkurencyjność naszych cen.
  • Polityka zwrotów.
  • Nie przekazujemy danych Twojej karty Puzzlika sprzedawcom zewnętrznym i nie sprzedajemy Twoich danych innym podmiotom.

Udało Ci się znaleźć niższą cenę? Daj nam znać. Wprawdzie nie zawsze możemy zaoferować zgłoszoną cenę, jednak weźmiemy Twoją opinię pod uwagę, aby zagwarantować konkurencyjność naszych cen. Jest to proste puzzle, które można rozwiązać przez małe dzieci. Puzzle to idealna gra, aby rozwijać kreatywne myślenie dziecka, umiejętności logiczne, wyobraźnię i nauczyć się kształtów i kolorów. To zdecydowanie najbardziej lubiana gra puzzli Twojego dziecka! Puzzle wykonane są z ekologicznych i bezpiecznych materiałów. Recenzje klientów, w tym oceny produktu w postaci gwiazdek, pomagają klientom dowiedzieć się więcej o produkcie i zdecydować, czy jest dla nich odpowiedni. Aby obliczyć ogólną ocenę w postaci gwiazdek i procentowy podział według gwiazdek, nie używamy prostej średniej. Zamiast tego nasz system bierze pod uwagę takie kwestie, jak aktualność recenzji i czy recenzent kupił produkt w serwisie Amazon. Analizuje również recenzje w celu zweryfikowania wiarygodności. Zobacz szczegóły dotyczące zgodności tego produktu Osoba odpowiedzialna w UE. Przejdź do głównej treści. Dostępne sztuki: 1 — zamów teraz. Obejmuje początkową miesięczną płatność i wybrane opcje.

Puzzlika produkowane są przez Levenya od roku w urokliwej wiosce w Puzzlika, najczystszym regionie Ukrainy. W tej wyjątkowej lokalizacji produkowane są wysokiej jakości zabawki dla dzieci, Puzzlika. Produkując wysokiej jakości zabawki od roku firmie udało się zdobyć zaufanie konsumentów nie tylko na terytorium Ukrainy, Puzzlika, ale także za granicą. Trzymając w ręku zabawki tego producenta z łatwością dostrzeżemy wysoką jakość materiałów Puzzlika do produkcji. Zachwycać może zarówno wygląd, jak i estetyka wykonania zabawek.

jakie pieluchy nad wodę wielorazowe czy jednorazowe

4 latek bez pieluchy w npcy

pieluchy pampers new baby czy baby care

Puzzlika. Informacje o tym produkcie

Zestaw składa się z 20 elementów: 10 par zwierzątek i liczby odzwierciedlające ich ilość. Łącząc w pary zwierzątko i ulubiony przysmak dziecko nie Puzzlika uczy się dopasowywać kształty, ale jednocześnie poznaje otaczający go świat. To doskonała zabawa oraz ćwiczenie pamięci i Puzzlika. Dodane do porównania. Porównaj produkty 0 Usuń produkty, Puzzlika. W promocji. Dodaj do listy zakupowej. Rozmiar uniwersalny. Cena katalogowa:, Puzzlika. Możesz kupić za pkt. Powiadom mnie o dostępności produktu.

Informacje o produkcie

.

Informacje dodatkowe Data pierwszej dostępności 14 sierpnia

babynice pieluchy

rossmann pieluchy pampers premium care

Author: Arashirg

3 thoughts on “Puzzlika

Add Comment

Your e-mail will not be published. Required fields are marked *